Закохані полтавці змагались в караоке-батлі (фоторепортаж)

Дозвілля
15 лютого 2013 о 10:441078 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Закохані полтавці змагались в караоке-батлі (фоторепортаж)
У День всіх закоханих, 14 лютого, молодь Полтави змагалась в караоке-батлі.
Позмагатись у співі  прийшло 13 пар. Такий молодіжний захід організували працівники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міськради.

Говорять добре, коли серед двох закоханих хтось співає. А ще краще, коли й інша половинка має таке ж захоплення. Саме такі пари учора змагались в караоке-батлі закоханих. Щоправда, як з’ясувалось, не всі були закохані.

– Ми не разом, а просто друзі, – говорить пара, яка виступала під номером 8. – Удвох ми лише ось почали співати.

– А ми зустрічаємось уже 2 роки, - зазначила інша пара, яка виступала під номером 10. – До речі, познайомились ми саме на вокальній студії.

Організатори розповіли, що серед учасників, як студенти, так і вже працююча молодь. Учасники віднеслись до конкурсу відповідально: дівчата одяглися в сукні та підбори, а хлопці в сорочки. Єдине, що дехто спізнився, і конкурс розпочався на півгодини пізніше. Але полтавську молодь це не засмутило, адже в них було більше часу, аби підготуватись.

Батл складався з 2 турів. Під час першого співало 13 пар, вони виконували по куплету та приспіву. А під час другого – лише 6 кращих дуетів, які вже співали іншу пісню повністю.

– У списку було 50 пісень, - розповіла Валентина Радченко, головний спеціаліст Відділу у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики управління. – Обирати пісні було легше тим, хто перший зареєструвався на участь. А тим, хто останній, відповідно, вже потрібно було обирати з того, що залишилось.

Кращих обирало спеціальне журі, серед яких в основному причетні люди до закладу, в якому проходило все дійство. Переможцями стало не 3, а чотири пари.1 місце

Дмитро Чекулаєв та Дар’я Хохлова

2 місце

Радіон Сергієнко та Ірина Борисенко

3 місце поділили

Павло Какічев та Василина Кохан

Віталій Неізвецький та Тетяна Скоростецька

Усі вони отирали призи. За перше місце – сертифікат на 400 гривень  для проведення часу в караоке-барі. За друге – півроку безкоштовних відвідань сеансів одного з кінотеатрів Полтави.  А от пари, які вибороли третє місце, рік зможуть безкоштовно відвідувати місцевий шоу-холл.

Між глядачами караоке-батлу двічі розігрувалась лотерея на пляжну поїздку зі знижкою від туристичного агентства (спонсора). Обидва розіграші пощастило отримати одній парі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter