На Святі сала у суботу «делікатесів» не буде, зате відкриють музей

Дозвілля
Ольга Матвієнко15 лютого 2013 о 13:381216 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
aquacity74.ruЦього року на Святі сала не обіцяють родзинки, а створять музей. На Театральній полощі в одному місці зберуть кращі сорти сала за кілька років.


Шість років поспіль організатори намагалися придумати щось особливе: частували гостей свята салом у шоколаді, салом з родзинками, суші-салом, салом у шампанському.

– Подавати сало у якомусь незвичайному вигляді цього року не будуть, але створять музей. Крім того, вибір найкращого сала від виробників залишать на розсуд жителів та гостей міста, а не суддям як завжди, - розповіли у прес-службі міськради.

Нагадаємо, що Свято сала відбудеться у суботу на вулиці Жовтневій

Свою продукцію продаватимуть 7 підприємств Полтавської області на 9 торгових точках. Багато виробників представлять вироблену для святкової торгівлі продукцію: закуска «Селянська», бекон фарширований, сало «Козацьке», рулет «Часниковий», сало «Українське»,  шпиг «Угорський», сало «По-домашньому» та багато іншого.

Частуватимуть на святі не тільки салом. На ятках знайдете страви української кухні в асортименті: рулька засмажена в пиві, гетьманські сосиски на грилі, «Витребеньки полтавські», вареники «Побиванські», млинці «Від козачки», куліш, підчеревина запечена з часником, «Козацькі пундики», домашні ковбаски, шашлики, гарячі напої.

Придбати можна буде навіть мед.

У рамках Свята сала організують і «Містечко майстрів».

На площі після відкриття та привітання міського голови Олександра Мамая, виступатимуть творчі колективи міста.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter