Ігоря Реву з Полтави обрали заступником голови Всеукраїнської ради студентів

Новини
Ніна Король24 січня 2013 о 17:521320 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Ігоря Реву з Полтави обрали заступником голови Всеукраїнської ради студентів
Студент Полтавського національного технічного університету Ігор Рева нещодавно став заступником голови Всеукраїнської студради.
Ігор Рева. Фото зі сторінки в соцмережіІгор Рева. Фото зі сторінки в соцмережі

Він відповідатиме за роботу з регіонами, зокрема вирішуватиме й кадрові питання, які виникають на місцях.

Це  сталося 17 січня 2013 року на засіданні новопризначеної Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України (ВСР).

На ньому були новобрані представники з регіонів, котрі   обговорили питання та напрямки, за якими вони працюватимуть, вирішуючи проблеми студентів України.

Нагадаємо, у Полтаві Ігоря Реву обрали кращим студентським лідером.

Його та брата-близнюка знають у Полтаві та в Україні як коміків та кавеенників, дует «Неродственники». Брати не так давно виграли 10 тисяч, насмішивши відомих ноуменів у проекті «Розсміши коміка».

Президія затвердила нову структуру Секретаріату ВСР, який склав 8 комітетів та прес-службу, обрали керівника Секретаріату та заступника голови ВСР по роботі з регіонами.

Ігоря Реву на посаді заступника голови ради одноголосно підтримав весь склад Президії ВСР.

30 членів Президії обговорили актуальні проблеми в регіонах, обмінялися досвідом щодо їх вирішення,  думками стосовно розвитку системи вищої освіти, напрацювали основні напрями роботи ВСР.

– Я у вересні минулого року став головою обласної колегії, тож автоматично потрапив до Президії, – каже Ігор Рева.

Ігор розповів, що нині він із колегами-студентами обговорюють та приймають пропозиції від студентів із усіх областей щодо трьох законопроектів «Про вищу освіту». Президія вже отримує і розробляє комплекс пропозицій до цих законопроектів.

Посада Ігоря – на громадських засадах.

«Довідка»

Всеукраїнська студрада заснована у 2005 році, це консультативно-дорадчий орган  з молодіжних та студентських питань МОНмолодьспорту.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter