Полтавець заспівав про Шрека у фіналі «Х-фактора-3» (відео)

Дозвілля
7 січня 2013 о 09:002556 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Володимир Герасименко з Полтавщини заспівав власну пісню у фіналі шоу «Х-фактор-3».Володимир Герасименко з Лохвиці Полтавської області 5 січня 2013 року виступив на гала-концерті шоу «Х-фактор-3».
Публіці в прямому ефірі Володимир презентував свою авторську пісню про людину схожу на Шрека, яку судді проекту назвали новим хітом.

Володимир Герасименко приходив на кастинг «Х-фактора» 2 роки поспіль. Право виступити у фіналі «Х-фактора-3» отримав влітку 2012 року на кастингу в Дніпропетровську. Тоді на відборі співак-унікум з народу, який працює пасічником, вразив журі проекту власною піснею про вампіра. Судді шоу вирішили не брати полтавця у тренувальний табір, а одразу надати йому можливість заспівати на гала-концерті нову авторську композицію.

Читайте також - Полтавець Олег Кензов знову виступив на сцені Х-Фактору (відео)

5 січня у фіналі перед виходом на сцену Володимира Герасименка Ігор Кондратюк представив його як геніального українського «самородка». А нову пісню зі словами «Был я человеком,а превратился в Шрека, и на моей макушке квакают лягушки» судді оцінили загалом прихильно як таку, що має позитивний настрій і дарує людям радість.Нагадаємо, стати учасником 3 сезону співочого талант-шоу каналу СТБ «Х-фактор» прагнуло чимало голосистих полтавців. Дехто з вокалістів опинився за крок до прямих ефірів, але потрапити у число 12 обраних їм забракло фарту. Натомість Олена Сокирко з Полтави попри поразку на «Х-Факторі» рік тому стала зіркою Інтернету.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter