Полтавку, яка втратила більше 40 кіло у «Зважених та щасливих», не впізнали на роботі

Полтавці в українських шоу
Ніна Король29 грудня 2012 о 02:135825 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавку, яка втратила більше 40 кіло у «Зважених та щасливих», не впізнали на роботі
Закінчився другий сезон телешоу «Зважені та щасливі»,  всі учасники, серед них троє полтавців, показали, як вони пострункішали, і почули ім’я переможця.

Алік Закревський став переможцем і володарем 250 тисячАлік Закревський став переможцем і володарем 250 тисяч А ще визначився переможець, за якого проголосували глядачі, він отримвав 250 тисяч гривень. Ним став Алік Заркевський, фіналіст, що здобув перемогу завдяки своїм неймовірним старанням  на проекті. У  25 років киянин важив 159 кг. Учасник команди Ігоря Обуховського Алік Закревський за час проекту скинув 86 кг, що в процентному співвідношенні складає 54,08%. Нині  вага Аліка – 73 кг. Нагадаємо, у другому сезоні «Зважених та щасливих» на каналі СТБ позбувались кілограмів троє жителів Полтавщини. Найдовше з них протрималась у проекті 30-річна Альона Лаптєва з Полтави. Із шоу вона поїхала з вагою 81 кілограм. Як і інші учасники шоу, жінка обіцяла, що на фіналі країна побачить її іншою – стрункою і радісною. І вона дотримала слова: вага Альони тепер – 65 кілограмів.

Альона Лаптєва скинула 45 кг (40,91%). Вага до проекту – 110 кг, після – 65 кг.Альона Лаптєва скинула 45 кг (40,91%). Вага до проекту – 110 кг, після – 65 кг. Полтавка розповіла, що завдяки телепроекту їй вдалося урятувати родину, адже через повноту чоловік став до неї байдужим. Нині ж гордиться нею. А на роботу жінку не пускали: у супермаркеті, де вона працює, її просто не впізнали – настільки погарнішала і стала стрункішою Альона. 34-річна Любов Соляник із Комсомольська несказанно рада, адже мріяла про схуднення, але воно їй ніяк не вдавалось. І лише проект допоміг навчитись правильно харчуватись та полюбити себе. Жінка скинула 51 кг (38,14% початкової ваги). До проекту Любов важила 133 кг, після – 82 кг. Олег Голованов із Кременчука втратив 37 кг (27,41%). Вага до проекту була 135 кг, після – 98 кг. Фото big.stb.ua. Окрім переможця Аліка , котрий збагатився на чверть мільйона гривень, у фіналі визначився ще й той учасник, котрий скинув за час проекту та вже удома, вибувши, найбільше від усіх у процентному співвідношенні (до власної ваги). Ним став 26-річний Юрій Мельник із Києва. Він став володарем спеціального призу – 100 тисяч гривень. Юрієві вдалося скинути 78 кг, що в процентному співвідношенні – 47,56% (вага до проекту – 125 кг, після – 71 кг.) У фіналі не лише приголомшували схудненням, а й освідчувались Також на фіналі шоу здійснилася мрія Юрія Мельника. У прямому ефірі зі сцени найвагомішого шоу країни він зробив пропозицію руки і серця учасниці проекту Анастасії Бухалді. Обоє познайомились на телепроекті, між молодими людьми виникли почуття. Але Настя рано вибула з шоу, а учасники, серед них і Юрій, жили в ізольованому будинку під час проекту, не мали змоги спілкуватись із близькими та ріднею. Але почуття витримали розлуку і неможливість спілкування: дівчина відповіла Юрієві згодою. До речі, до шоу 19-річна Настя важила 122 кг, після – 70 кг. Юрій Мельник не лише виграв 100 тисяч, бо найбільше втратив кілограмів, а й знайшов своє кохання на шоуЮрій Мельник не лише виграв 100 тисяч, бо найбільше втратив кілограмів, а й знайшов своє кохання на шоу Я прийшов на проект, в першу чергу, заради себе. Тут я знайшов своє щастя і долю. А грошову винагороду витрачу на весільну подорож», – прокоментував Юрій Мельник. До теми: полтавка, котра худла в першому сезоні «Зважених та щасливих», отримала сукню від Оксани Марченко. Полтавці схуднути й налагодити життя допомогла пластична операція та телепроект.