У Полтаві святкували 10 років притулку: діти розчулили гостей (фото)

Новини
25 грудня 2012 о 15:161126 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві святкували 10 років притулку: діти розчулили гостей (фото)
Сьогодні у Полтаві обласному притулку для дітей «Любисток» святкували 10 років. 


Концерт, який підготували вихованці закладу, розчулив гостей свята. Сльози були не лише на очах у запрошених, а й у самих дітей.

Читайте також - Полтавці можуть здійснити бажання маленьких янголів (+ фото)

Маленькі вихованці підготували пісні, вірші, інсценізацію казки про дружбу. А у сценці про «Халтурінський» квартал розповіли долю вихованця, який потрапив до притулку, навчався тут, зустрів перше кохання. Завершилося все омріяною для кожного з дітей зустріччю з батьками та поверненням додому. Проте в житті не завжди так, як на сцені.34 дитини від 3 до 18 років, які сьогодні  знаходяться на вихованні у притулку, можуть тут максимум перебувати до 3 місяців. Потім у кожного свій шлях – хто повертається у власні родини, на кого чекає прийомна сім’я, або ж дитячий будинок.

І жодної дитини з простою долею, як говорять педагоги закладу,  тут немає. Але всі працівники притулку намагаються створити сімейну обстановку.

До теми - У Полтаві Святий Миколай у образі мера вітав хворих дітей зі святом і слухав віршики (фото)

Концерт не залишив байдужим нікого з гостей. А міський голова Олександр Мамай сказав, що він з усіх був найкращим. Квіточку, яку подарували діти меру, він пообіцяв зберігати в себе на роботі.

- Вона буде мені нагадувати, що є діти, які в першу чергу потребують уваги, допомоги і безумовно підтримки, - говорить Олександр Мамай.

Гості принесли малечі солодкі подарунки, іграшки, величезний торт. А мер подарував дітям квитки у цирк.

Читайте також:

Вихованці полтавських інтернатів проведуть канікули в Італії

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter