У Полтаві відкривають безкоштовну юридичну приймальню

Новини
10 грудня 2012 о 16:261115 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відкривають безкоштовну юридичну приймальню
У Полтаві безкоштовно консультуватимуть з юридичних та правових питань.


Володимир Голуб та Едуард Волков розповідають про юридичну приймальнюВолодимир Голуб та Едуард Волков розповідають про юридичну приймальню

В місті відкривають безкоштовну громадську приймальню.

До теми: Полтавцям спростили процес реєстрації місця проживання та оформлення паспортів

Консультуватимуть там фахові юристи та найкращі випускники Полтавського юридичного інституту Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого на період практики.

Читайте також: Полтавці бояться непроханих соцпрацівників: подробиці

- Ні для кого не секрет, що українці не дуже підковані в юридичних і правових питаннях. Люди звертаються в різні органи, до приватних юристів та нотаріусів за тим чи іншим питанням, але всі ці послуги є платними. І ціни хороші, - говорить Олександр Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА.

Часто з різними питаннями полтавці звертаються до Громадської ради. Тому там вирішили створити таку організацію.

Приміщення для громадської приймальні виділили в облдержадміністрації. Прийматимуть громадян вже з наступного тижня у кімнаті 110. Поки роботу запланували на вівторок та червер щотижня з 9 ранку до 16. А якщо виникне потреба, додатково збільшать час роботи приймальні.

Консультуватимуть у громадській приймальні як фізичних так і юридичних осіб.

- У приймальні можуть проконсультувати, порекомендувати до кого звернутися, щоб розібратися у тому, чи іншому питанні. Підміняти ж роботу будь-якого органу – це не в нашій компетенції, - зазначив Едуард Волков, куратор проекту.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter