Сьогодні у Полтаві молодь навчали берегти чотирилапих (+ фото)

Новини
Олег Дубина10 грудня 2012 о 19:571108 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сьогодні у Полтаві молодь навчали берегти чотирилапих (+ фото)
Автор фото - Олег ДубинаУ місті пройшла акція «Віддай серце чотирилапим».
Сьогодні у Всесвітній день прав тварин та дати прийняття Декларації прав тварин у приміщенні актової зали державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбулася акція «Віддай серце чотирилапим. Мета -  навчання молодого покоління гуманного ставлення до братів наших менших.

- Саме 10 грудня 1998 року ми вперше відзначили день захисту тварин, - розповіла представник обласної організації живої природи «Юний європеєць» Мая Матвєєва. - Цей день об’єднує всіх людей, які захищають тварин. Сьогодні завершилася благодійна акція «Місячник доброти», в якій взяли участь школярі міста. Діти зібрали так багато крупи, що навіть зараз наші волонтери продовжують її приймати. Ціла кімната наповнена продуктами! Тварини відчувають біль як і ми з вами, тому дітей ми повинні із самого малечку вчити поважати та оберігати братів наших менших. У Полтаві ми протягом вже трьох років намагаємося відзначати цей день. Ось наприклад сьогодні закінчився місячник і будуть підбиті його підсумки. Протягом цього часу люди приносили все те, що могли. Хочеться, щоб люди робили добрі справи та не проходили повз тварин, тому що добрі справи нам потім обов'язково повернуться ще більшим добром.Протягом двох годин в актовому залі учні училища та шкіл переглядали різноманітні презентації та слухали розповіді дітей про відомих та легендарних тварин, які назавжди ввійшли в історію. Окрім цього на свято завітав інспектор-кінолог внутрішньої служби, прапорщик Віктор Волинянський із службовою собакою Зондер фон Машем.

Читай ще:

Собака-терапевт у Полтаві допомагає дітям-інвалідам

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter