«Зважені та щасливі» вигнали полтавку – претендента на 250 тисяч

Новини
Ніна Король7 грудня 2012 о 10:581416 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Зважені та щасливі» вигнали полтавку – претендента на 250 тисяч
Шоу «Зважені на щасливі» на 15 тижні покинула полтавка Альона Лаптєва, керівник супермаркету в Полтаві.

Альона пояснює, чому мало з ким дружила на шоу Альона пояснює, чому мало з ким дружила на шоу 30-річна жінка не скинула за тиждень жодного кілограма, тому опинилась у номінації на виліт. Нагадаємо, разом із Альоною в шоу боролись із власними кілограмами та комлпексами ще двоє жителів Полтавщини. Олега Голованова учасники прибрали з шоу, адже він був витривалим, сильним і в ньому «зважені» побачили головного конкурента, претендента на 250 тисяч гривень. А комсомольчанка Любов Соляник вибула з проекту, адже вона мало скидала та уже дуже скучила за родиною (учасники в межах проекту не спілкуються з ріднею, не телефонують, знаходяться в закритому суспільстві – серед «зважених» та тренерів). Альона ж Лаптєва цього тижня здолала свій страх, проявила свої рішучість, силу волі та стійкість, але кілограми жінка не скинула на 15 тижні. Зате здолала один зі своїх страхів – фобію висоти. Учасники, а їх було вже лише 6, повинні були залізти по підвісній драбині на висоту 8-поверхового будинку. Полтавка  змогла вибратись на вистоу близько 24 метрів. Та організм уже і так досить схудлої жінки повільно скидає кіло.  Тож  на фінальному зважуванні Лаптєва була розчарована результатом – нуль кілограм, і вона вже втретє опинилась у номінації. Перед цим двічі Альона Лаптєва показувала результати 1 кілограм, які теж кидали її у номінацію на виліт. Але минулого тижня її врятував від вибуття з шоу друг. Разом із полтавкою серед тих, за кого могли проголосувати чи не проголосувати 4 учасники шоу на 15 тижні, які залишились – Андрій. Одного з найсильніших чоловіків шоу теж могли вигнати, адже він схуд нині на 1 кіло (минулого тижня – 5 кг). Та Андрія залишили, а Альона пішла з проекту. Потім у розмовах 5 учасників зізнавались, що у Альоні Лаптєвій вони побачили сильну особистість, яка теж може претендувати на чверть мільйона гривень. Жінка не належала до жодної з коаліцій, завжди мала власну думку і через це її не любили в команді, хоч і поважали. У постшоу Альона Лаптєва прийшла вже сухдлою до 75 кілограмів. Директор одного з полтавських маркетів продовжила худнути вдома (на саме шоу вона прийшла з вагою 110 кіло). Жінка розповіла, що з самого дитинства має схильність до повноти. Намагалась худнути, був у її досвіді боротьби з кілограмами і спортзал, і таблетки для схуднення. Якраз коли Альона скинула 45 кілограмів у 28 років, вона і знайшла свого козаного, що став її чоловіком. А коли ішла на «Зважені та щасливі» мріяла, щоб чоловік знову мав інтерес до неї, а ще стати мамою. Нині Альона продовжує боротись із кілограмами та харчується, як навчили на проекті. Вага 58 кілограмів – її ідеальна, до якої хоче дійти. Обіцяє, що в кінці грудня Україна побачить її стрункою, полтавка не розчарує глядачів шоу і тренерів.

Альона на початку шоу і після вибуття, в постшоу Альона на початку шоу і після вибуття, в постшоу До теми: у телепроектах беоруть участь і юні полтавці. Талановитий  Міша Писанко академічним вокалом підкорював суддів «Голос. Діти». А Льоша Ткаченко,  хлопчик у якого загинула родина в ДТП, окрім сліпих прослуховувань, пройшов кастинг телеведучих та навіть ледь не позбавив роботи ведучу.