ДАІ хоче одягти всіх водіїв у помаранчеві жилети

Новини
Валентина Зайченко5 грудня 2012 о 14:586523 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Нові правила обговорюватимуть до 30 грудня Державна автомобільна інспекція виносить на обговорення зміни до правил дорожнього руху


Про це йдеться в проекті постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306», пише ua.money.comments.ua.

Зокрема, згідно із запропонованими правилами, водієві забороняється «під час вимушеної зупинки в темний час доби та в умовах недостатньої видимості знаходитися на проїжджій частині без сигнального жилета помаранчевого кольору».

Також нові правила зобов´яжуть пішоходів, мати на одязі світловідбивні елементи «в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості». Діючі ж ПДР припускають наявність на одязі пішоходів світловідбивних елементів «за можливості».

Крім того, проект змін правил дорожнього руху передбачає, що «з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності у конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар».

Також пропонується заборонити стоянку на газонах та використання автомобілів, на яких встановлені шини, котрі «не відповідають сезону експлуатації».

У ДАІ запропонували всім зацікавленим сторонам вносити до проекту постанови свої зауваження та пропозиції до 30 грудня.

До теми: Для власників автомобілів хочуть запровадити нові побори

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter