Полтавська молодь, що знається на комп’ютерах, може виграти 500 тисяч гривень

Гроші
3 грудня 2012 о 17:25752 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська молодь, що знається на комп’ютерах, може виграти 500 тисяч гривень
Розпочалася реєстрація на 5-й Всеукраїнський Чемпіонат Комп'ютерних талантів «Золотий Байт».


Фото з сайту yarreg.ruФото з сайту yarreg.ru

Призовий фонд – 500 тисяч гривень. Одним з головних призів заявлена поїздка 4-х переможців Чемпіонату в Силіконову Долину (Каліфорнія, США).

До теми - У Полтаві обиратимуть «Волонтерів року-2012»- Тема «Золотий Байт» цього року: «Нові технології - нові можливості», - повідомили організатори Комп'ютерна Академія «ШАГ». – До участі в Чемпіонаті запрошуються студенти та випускники українських навчальних закладів цього року. Крім того, введена окрема номінація для школярів 10-14 років.Для участі в Чемпіонаті необхідно до 31 грудня 2012 року зареєструватися на сайті www.goldenbyte.org і виконати перше онлайн-завдання до 25 січня. Участь у конкурсі для українських студентів абсолютно безкоштовне.

11 номінацій Чемпіонату охоплюють практично всі основні напрямки IT: програмування для настільних систем і мобільних платформ, розробку ігор, роботу з високонавантажених базами даних, створення вебсайтів та управління мережами.

Нагадуємо, у Полтаві шукають кращий соціальний проект, щоб профінансувати його

Довідка «Кола»: «Золотий Байт» – це найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, захопленої IT-технологіями - програмуванням, комп'ютерними мережами, 2D, 3D і web-дизайном. Організатором Чемпіонату є Комп'ютерна Академія «ШАГ».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter