Що «Сніданок з 1+1» розповів про Полтаву у своєму щоденнику (+відео)

Полтавці в українських шоу
2 грудня 2012 о 17:432797 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Що «Сніданок з 1+1» розповів про Полтаву у своєму щоденнику (+відео)
Цього тижня, що минає, у програмі «Сніданок з 1+1» демонстрували проект про Полтаву – «Міста. Мій Щоденник».


Оксана Романюк у ПолтавіОксана Романюк у Полтаві

Журналістка Оксана Романюк разом зі своєю командою обнишпорила наше місто та знайшла лише найцікавіше.

Читайте також: Олексій Ткаченко ледь не лишив роботи ведучу «Сніданку з 1+1»

Надійним турагентом для неї став Олексій Ткаченко. Ведуча проекту вирішила, що дитина може розказати про улюблене місто щиро, відверто та не об’єктивно. Разом з маленькою вже зіркою команда «Сніданку» побувала на Білій альтанці та у Краєзначому музеї. Далі вже без Олексія вирушила до Музею дальньої і стратегічної авіації.

У Полтаві Оксана Романюк зустрілася з «карлсонами». Місцеві руфери влаштували для неї на даху одного з будинків справжню аромотерапію із запахами страв, що готують полтавці на вечерю . На даху багатоповерхівки журналісти змогли насолодитися красою вечірнього міста.Чим посмакувати у Полтаві на «Сніданку з 1+1» довго не вигадували. Гастрономічний вибір впав на страву, яку в нашому місті навіть увіковічнили в пам’ятнику.
- Це ж так елементарно: Полтава дорівнює галушка, - говорить Оксана Романюк.Тож аби приготувати  «місцеву кулінарну гордість» за справжнім стародавнім рецептом, «Сніданок з 1+1» відправився до галушкового гуру. А ще із весілля потрапив у пологовий будинок.

Також зі «Щоденника» українці дізналися про родину полтавських мауглі. Мама-спелеолог Юлія Тимошевська разом із сином Денисом та донечкою Дашою, яка вперше потрапила у печеру в 5-річному віці, розказали Оксані Романюк про деякі секрети своєї майстерності.Журналісти відзняли відео про справжню полтавську музикальну фантазію. «Живі барабани», які барабанять скрізь і завжди, потрапили у об’єктив камери «Сніданку». А оскільки Оксана зрозуміла, що самого відчуття ритму замало, взяла кілька майстер-класів з відповідних етнорухів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter