У Полтаві отримали дипломи 31 учасник "Школи успішного працівника"

Новини
Ольга Матвієнко30 листопада 2012 о 21:41704 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві отримали дипломи 31 учасник "Школи успішного працівника"
Студенти та випускники полтавських вишів, які брали участь у проекті Полтавського обласного молодіжного центру праці "Школа успішного працівника", сьогодні отримали дипломи про успішне завершення навчання.
Проект за підтримки міської та обласної влади реалізували в Полтаві втретє.

У Полтавському обласному художньому музеї імені Миколи Ярошенка учасники, яких поділили на кілька команд, презентували проекти. Реалізація проекту кожною із команд була завершальним етапом навчання у "Школі упішного працівника". Молодь обрала абсолютно різні засоби реалізації проекту та різні теми: популяризація здорового способу життя, спрямування учнівської молоді на вибір робітничих професій, залучення студентів до  масової участі у проекті "Школа успішного працівника", організація благодійної акції для збору коштів. У школах міста влаштували театралізовані дійства і справжні спортивні змагання.

- Цей проект дав мені можливість навчитися новому, а гловне - познайомитися із людьми, які можуть допомогти в моїй майбутній справі, - розповідає учасниця проекту Каріна Захарченко. - Ми навчилися працювати в команді, вести переговори та багато іншого.Отримання дипломів - не фінальна крапка проекту. Більшість учасників Школи зможуть пройти стажування у великих компаніях зі світовим ім`ям у Києві та Полтаві. Їх назви директор Обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк поки оголосити не може, бо не завершилися переговори і остаточної домовленості немає.

Нагадаємо, що основною метою цьогорічного проекту було не працевлаштування учасників, а надання можливості стати конкурентноспроможним на ринку праці.

До теми: Робота без спеціальної кваліфікації: куди беруть та скільки платять

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter