У Полтаві відкрилася фотовиставка спортивного клубу інвалідів (+фото)

Фото
Олег Дубина30 листопада 2012 о 16:41705 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відкрилася фотовиставка спортивного клубу інвалідів (+фото)
Фото - Олег ДубинаСьогодні, 30 листопада, у приміщенні фотостудії "ПРО-ФОТО" відкрилася фотовиставка "Без бар'єрів"
- Така виставка відбувається вже четвертий рік поспіль, - говорить Ірина Твердохліб, заступник голови товариства. - Ідея створення виставки виникла в нашому клубі після того, як наш колега з Одеси провів свою фотовиставку в картинній галереї.  Взагалі людина, коли існує без будь-яких бар'єрів, стає самодостатньою. До неї відносяться так само, як і до простої людини в суспільстві. Ми зрозуміли, що роботу нашого клубу та життя людей, які пересуваються на інвалідному візку, потрібно висвітлювати. Ми всі повинні розуміти, що існує самодостатнє, красиве, насичене життя у тих людей, які мають певні недуги та живуть паралельно з тим суспільством, яке існує зараз.

В Європі існує рівне відношення до таких людей. Наша Конституція говорить, що ми всі маємо рівні права в цьому житті, як би людина не рухалася, які б недуги чи колір шкіри не мала.

Організатори вирішили подібну виставку проводити кожного року та за свої власні кошти.

- Не знаю, як інших містах, але у нас в Полтаві відділ інваспорту існує не тільки на папері. Це справжній дійовий відділ, - продовжила Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. - Тут люди можуть знайти і просте людське спілкування, і місце, де можна провести своє дозвілля, підтримку та розуміння. Нашим відділом організовується багато різноманітних різнопланових заходів. Це і спорт, і більш освітній та культурний напрямки.Організатори виставки: фізкультурно - спортивний клуб інвалідів "Віра" за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Триватиме фотовиставка з 30 листопада по 16 грудня.
Також читайте:

Робота для людей з інвалідністю: права та реалії

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter