"Освіта" у Полтаві: безкоштовні майстер-класи з краси, книги і шампанське (фото)

Фото
Надія Труш29 листопада 2012 о 16:33995 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 "Освіта" у Полтаві: безкоштовні майстер-класи з краси, книги і шампанське (фото)
У Полтаві презентували виставку навчальних закладів міста І-ІV акредитації «Освіта».
Більше 30 навчальних закладів міста презентують у Будинку культури свої здобутки та пропозиції. Майбутні полтавські студенти безкоштовно могли переглянути експозиції навчальних закладів, подивитися концерт та отримати брошуру з інформацією про те, де отримати вищу чи професійну освіту.

На цьогорічну виставку запросили полтавських випускників шкіл та ПТУ, їх близько 4 тисяч, аби вони продовжили навчання у рідному місті. Це Шурочка Брошурочка, талісман виставки, який таємниче "зник" після привітанняЦе Шурочка Брошурочка, талісман виставки, який таємниче "зник" після привітання Родзинка виставки  - Шурочка Брошурочка Щорічна «Освіта» мала цього річ родзинку – на презентації представили талісман виставки Шурочку Брошурочку. Роль талісману виконала маленька полтавка, яка зі сцени розповідала про те, як це чудово: вчитися. Виступ Шурочки Брошурочки викликав бурхливі оплески, але після свого виступу талісман "зник", перед цим сфотографувавшись з представниками полтавських навчальних закладів. Ймовірно, дівчинка відразу після виступу залишила приміщення. Серед відвідувачів виставки – студенти, школярі та викладачі. Заходили до виставково-дискотечної зали міського Будинку культури й перехожі, зацікавлені гучною музикою, що линула із приміщення. Крім порад, яку професію можна обрати у майбутньому – присутні могли переглянути майстер-клас з макіяжу, манікюру та перукарської майстерності, їх презентували учні професійних училищ. Кожний навчальний заклад міста підготував експозицію, на якій були відомості про навчання, вимоги до абітурієнтів та про спеціальності, за якими проводять підготовку спеціалістів. До речі, цікавою була експозиція одного з навчальних закладів міста, де вчать на кухарів та офіціантів: там презентували овочі, фрукти і навіть частували перехожих галушками. Серед українських народних декорацій та костюмів передноворічний настрій дарувала пляшка шампанського, яку також експонували, презентуючи навчальні заклади. Щоправда, напій ніхто не смакував. Також читайте: У Полтаві відкрили персональну виставку  10-річної майстрині У Полтаву привезли виставку про права людини

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter