Полтавка з екзотичним ім’ям потрапила до 100 виконавців шоу «Голос. Діти»

Дозвілля
Ольга Матвієнко25 листопада 2012 о 12:231137 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавка з екзотичним ім’ям потрапила до 100 виконавців шоу «Голос. Діти»
11-річна Ніколь-Естер Окуа з Полтави потрапила до 100 кращих виконавців шоу «Голос. Діти» і пройшла «сліпе прослуховування» перед Олегом Скрипкою, Тіною Кароль та Світланою Лободою.

Ніколь Окуа на конкурсі "Творчий дует". Фото Ольги МатвієнкоНіколь Окуа на конкурсі "Творчий дует". Фото Ольги Матвієнко 11-річна Ніколь-Естер Окуа з Полтави потрапила до 100 кращих виконавців шоу «Голос. Діти» і пройшла «сліпе прослуховування» перед Олегом Скрипкою, Тіною Кароль та Світланою Лободою.Від прослуховування у Києві дівчинка була в захваті, але не знає, чи покажуть її виступ у наступному випуску телепроекту. Наразі залишилося 3 ефіри шоу, в який показують «сліпе прослуховування». За всіма Ніколь стежить дуже уважно.

– Насправді, мені дуже сподобалася сама атмосфера шоу. З іншими конкурсантами ми гралися. Усі співали свої пісні. Дуже весело було, – ділиться враженнями співачка.

На питання, до кого б хотіла потрапити в команду, скромно відповідає, що було б добре до будь-кого із суддів, адже усі вони подобаються дівчинці.

Взяти участь у шоу Ніколь захотіла сама, ні мама, ні вчителька до цього не підштовхували. При цьому скромно говорить, що досвіду виступів на такій великій сцені не має. А от участь у конкурсах полтавських брала неодноразово. Наприклад, стала лауреатом конкурсу «Шукаємо таланти-2011», а кілька днів назад у складі тріо виграла гран-прі конкурсу «Творчий дует».

– Співати я почала ще роки в три. Слухала відому співачку Кайлі Міног і вона мені дуже подобалася. Під її пісні я почала співати і пританцьовувати. Мама це помітила. Трохи згодом вона відвела мене у творчий центр Наталії Май, щоб я могла розвиватися, –розповідає Ніколь-Естер.

До теми: 10-річний полтавець Льоша Ткаченко став наймолодшим ведучим вокального проекту «Голос. Діти»

Найбільше любить співати джаз, але не цурається виконувати будь-які пісні. Розповіла, що любить музику різну, але якісну. Одного виконавця, з якого брала б приклад теж не має:

– Мені подобаються Еріка, Світлана Лобода, Олег Скрипка, але копіювати їх я не хочу. Я сама по собі.

Дівчинка зараз ще не може з точністю сказати, що пов’яже своє життя із музикою. Зараз крім вокалу почала вчитися грі на піаніно. Проте говорить, що в майбутньому здобуде іншу професію.

– Мені зараз дуже подобається англійська мова. І в школі її вивчаємо, і в мене виходить. Можливо, стану перекладачем.

Читайте також: Полтавка, яка бере участь у «Голос. Діти», розповіла свою історію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter