На районі: від Тролейбусного депо до вулиці Артема

Новини
25 листопада 2012 о 11:382295 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На районі: від Тролейбусного депо до вулиці Артема
«Коло» продовжує рубрику «мікро-новини».
Нагадуємо, журналісти обирають у Полтаві невеликий маршрут і йдуть по ньому, звітуючи про зміни, які сталися у тому районі міста за останній час. Минулого разу ми писали про новини з «Автовокзалу» Цього разу журналіст «Кола» пройшла від Тролейбусного депо до вулиці Артема. Повз указаний маршрут ведуть частини вулиць Пушкіна, Уютної та Нечуя-Левицького.

Новина 1. По Уютній будують нову багатоповерхівку. В паспорті новобудови можна прочитати, що в майбутньому на цьому місці мають звести навіть два будинки.

Новина 2. На Нечуя-Левицького в одному з будників добудували скляний балкон. Місцеві жителі лише роблять припущення та обмінюються здогадками, що ж це буде – нова перукарня чи магазин.

Новина 3. По вулиці Пушкіна жителі будинку, який межує з аптекою та місцевим супермаркетом,огородили парканом.

Новина 4. Біля дитсадку, що по Пушкіна, навели нерегульований пішохідний перехід, якого раніше не було видно.

Новина 5. Майданчик дитячого садочку прикрасили графіті.

Новина 6. Частину першого поверху старого круглого будинку (Пушкіна,88 читайте легенду про цю будівлю) обшили, що ж з’явиться на місці квартир – теж для більшості перехожих загадка.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter