До полтавки Валерії Коваленко повернулись два тренери проекту «Голос. Діти»

Новини
25 листопада 2012 о 21:051396 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До полтавки Валерії Коваленко повернулись два тренери проекту «Голос. Діти»
Валерія Коваленко, жителька Гребінки, своїм співом та грою на бандурі повернула до себе  двох суддів  проекту «Голос. Діти».


Валерія Коваленко. Фото з її родинного архівуВалерія Коваленко. Фото з її родинного архіву

Взяти до своєї команди дівчину були готові Олег Скрипка, який повернувся першим, та Тіна Кароль. На сліпому прослуховуванні Лєра виконала пісню Ніни Матвієнко.

Більше про Валерію Коваленко читайте тут

Обоє суддів називали масу аргументів, аби дівчина пішла до їхньої команди. Так, зокрема Олег Скрипка сказав дівчині, що повернувся до неї, оскільки вона, окрім того, що гарно співає, володіє музичним інструментом. А це добре розвиває особистість. І при цьому зазначив, що він один серед суддів проекту розуміється на етнічній музиці.

До теми - Полтавка з екзотичним ім’ям потрапила до 100 виконавців шоу «Голос. Діти»

Та 14-річна Валерія Коваленко обрала Тіну Кароль, мовляв, жінка має зрозуміти жінку.  Олег Скрипка все одно пообіцяв допомагати дівчині далі в проекті, хоча вона і пішла не до його команди.

- Я і так допомагатиму вам, бо ти не знаєш, що з цим (етностилем, в якому співає Валерія, - помітка автора) робити, - сказав Олег Тіні Кароль.

До речі, під час ролику із життя учасниці телешоу, розповіли, що Валерію Коваленко та її старшу сестру батько виховує один. Сама дівчина є незамінною батьковою  помічницею.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter