З 16 грудня в українських барах та ресторанах взагалі не можна буде курити

Новини
15 листопада 2012 о 16:301317 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 З 16 грудня в українських барах та ресторанах взагалі не можна буде курити
В Україні стартувала просвітницько-інформаційна кампанія, яка роз'яснює закон про повну заборону куріння в закладах ресторанного бізнесу.
Фото зі сайту tsn.uaФото зі сайту tsn.uaЗокрема, активісти розвішують таблички з відповідними написами, - йдеться на 24tv.ua.

- З 16 грудня у приміщеннях ресторанів, кафе і барів України не курять, - таблички з таким роз'ясненням розмістять громадські активісти у всіх закладах ресторанного бізнесу, - повідомила координатор коаліції громадських організацій та ініціатив "За вільну від тютюнового диму Україну" Ганна Гопко.

До теми - 10 способів кинути курити

Один з авторів закону, директор Інституту медіа-права Тарас Шевченко додав, що у приміщеннях всередині повністю заборонять курити, винятком не будуть навіть дискотеки.

До того ж, заборонять курити кальян і електронні сигарети.

Власники закладів, які будуть порушувати закон, мають заплатити штраф - від 1 до 10 тисяч гривень.

Зауважимо, кожного року у третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від куріння.

Нагадаємо, 24 травня Верховна Рада України проголосувала за Закон про повну заборону куріння у громадських місцях. За прийняття такого рішення проголосували 368 народних депутатів.

До теми - Міліціонери ще не знають, коли почнуть збирати з курців нові штрафи

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter