Ремонтувати поштові скриньки у Полтаві немає кому

Новини
15 листопада 2012 о 13:301375 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Ремонтувати поштові скриньки у Полтаві немає кому
Відповідальних  за ремонт поштових скриньок у Полтаві знайти складно.


фото з сайту gigamir.netфото з сайту gigamir.net

А тим часом ці засоби передачі кореспонденції виходять з ладу та відживають своє.

Саме через їхню несправність полтавці все частіше відмовляються передплачувати періодику. Принаймні в цьому переконана Світлана Пушкар, начальник відділу розповсюдження періодичних видань Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

- До нас звертаються люди за ці поштові скриньки. Але хочу пояснити, що ці поштові скриньки знаходяться на балансі ЖЕКу, вони хоч і називаються поштовими, але вони не належать пошті. Ми лише вкладаємо туди кореспонденцію. Тому по питаннях заміни, ремонту, придбання  для новобудов треба звертатися до комунальних підприємств, - розповіла Світлана Пушкар.

У ЖЕО ж говорять, що ремонт скриньок, то не їхня справа.

-    У нас серед 8 послуг, які надає ЖЕО, такої немає. Тариф на ремонт поштових скриньок не передбачений. У нас навіть нема кому  ремонтувати скриньки, у штатному розкладі не передбачена посада тесляра, - пояснила Олена Полуницька, начальник сектору звернення громадян КП «ЖЕО-2». - Колись люди зверталися на пошту і вони здійснювали ремонт скриньок. Потім був період, коли мешканцям говорили купити замочки і на пошті були люди, які ремонтували ці скриньки.

І хоча у 23 статті  Закону України Про поштовий зв'язок йдеться про те, хто має бути  відповідальним за утримання поштових скриньок, усі лише "переводять стрілки":

- Придбання, установка   і   утримання   в   належному    стані абонентських   поштових   шаф   (абонентських  поштових  скриньок) здійснюються власниками житлових та адміністративних будинків, - йдеться в Законі.

І поки «крайніх» не знайти, подбати про ремонт скриньок мабуть-таки доведеться самим полтавцям.

До теми: У Полтаві найбільше передплачують всеукраїнські видання

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter