В Україні вводиться нова система маркування молочних продуктів

Новини
13 листопада 2012 о 12:211492 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні вводиться нова система маркування молочних продуктів
Верховна Рада має намір ввести в Україні нову "лінійку" продуктів, що містять молоко.


Фото зі сайту ua.golos.uaФото зі сайту ua.golos.ua

Верховна Рада 6 листопада внесла до порядку денного законопроект про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти", а також в деяких законів щодо посилення заходів по боротьбі з фальсифікацією молочних продуктів, - йдеться mozaika.dn.ua.

Відповідно до тексту документа, вводиться поняття "молоковмісних продуктів" для всіх продуктів, в яких застосовуються штучні замінники молока або його компонентів (зокрема, жирів, лактози), незалежно від дозування.

До теми - Полтавське молоко і масло стали гіршої якості

Законопроект передбачає обов'язкове маркування такого продукту, причому розмір шрифту, яким на упаковці друкується інформація про наявність у продукті замінників молока та його компонентів, повинен становити 80% від розміру самої великої написи (в назві) на упаковці.

Появою законопроекту Україна зобов'язана низькою якістю молока. Вищий сорт молока в Україні дуже не дотягує навіть до категорії непридатного в США.

Низький рівень якості молока в Україні визначається тим, що 80% його виробництва зосереджено в приватному секторі з примітивними умовами утримання худоби, відсутністю санітарно-гігієнічних умов та, як наслідок, низькою якістю сировини.

У селах повністю відсутній контроль за харчуванням корів, виробництвом, якістю і транспортуванням молока. Крім цього, ніхто не вимагає звітів про стан здоров'я корів, їх просто немає.

До теми - Експерт з Києва розповів полтавцям секрети, як виявити неякісну «згущенку»

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter