У Полтаві пройде агровиставка: привезуть органічні продукти

Новини
Олег Дубина13 листопада 2012 о 13:001146 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві пройде агровиставка: привезуть органічні продукти
Українські підприємства представлять у Полтаві свої досягнення у сільському господарстві.


Фото зі сайту news.ub.uaФото зі сайту news.ub.ua

15-16 листопада у виставковій залі Міського будинку культури (майдан Незалежності, 5) відбудеться восьма за ліком сільськогосподарська виставка.

Цьогоріч у виставці братимуть участь підприємства з Дніпропетровська, Запоріжжя, Білої Церкви, Харкова, Кіровограда, Донецької області, Луганська, Черкас та Вінниці. Група компаній Полтавської області представлять свої екологічно чисті та сертифіковані органічні продукти.

Також усі учасники покажуть свої досягнення в області сільського господарства: с/г техніку та засоби малої механізації для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств,  дачних ділянок тощо. Окрім цього буде представлена зерноочисна техніка, комбікорми та обладнання для їх приготування , ветеринарні препарати , насіння, засоби захисту від рослин та добрива.

На заході підприємства мають змогу продемонструвати власні здобутки, запозичити досвід колег, укласти угоди та контракти на придбання спеціалізованої техніки та сільськогосподарської продукції.

До речі, незабаром до Полтави привезуть виставку про права людини.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter