Полтавець проходить перевиховання у реаліті-шоу каналу 1+1 «Джентльменський набір» (відео)

Полтавці в українських шоу
8 листопада 2012 о 16:401691 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з сайту nabir.1plus1.uaАртем Риженко з Лубен став учасником проекту каналу 1+1 «Джентльменський набір».
21-річний парубок з Полтавщини є учнем школи, де з хлопців-шибайголів, що мають сумнівну репутацію, виховуватимуть справжніх чоловіків.

До речі -  «Зважені та щасливі» позбулись полтавки, але запросили Артема Лоїка

21-річного Артема з міста Лубни до участі в цій програмі підштовхнуло бажання щось змінити у своєму житті. Коли хлопцю було 17 років, його батько пішов з сім'ї заради іншої жінки. Через конфлікти у родині Артем збайдужів до оточуючого світу. Єдине, що його зараз цікавить, - нічні розваги, алкоголь та комп'ютер.

Читайте також - Арам Мнацаканов назвав випуск «На ножах» про Полтаву одним із кращих за все шоу (відео)

- На даному етапі життя я можу сказати, що є невдахою. Але життя триває, воно ще не скінчилось. Цю сторінку моєї біографії я хочу перегорнути, зрушитись з місця і йти вперед, - коментує Артем Риженко своє перебування в проекті під час першого ефіру реаліті-шоу.

Тому він потрапив у команду з 10 розбишак, які прагнуть стати джентльменами. Чи вдасться полтавцю навчитись гарних манер і докорінно перебудувати свою долю на проекті, стане відомо з наступних випусків програми у ефірі каналу «1+1» по середам о 20.15. Переможець, окрім змін на краще, отримає ще й приз – гроші (200 тисяч гривень) або перспективне навчання в одному з кращих європейських університетів.

Відео з полтавцем Артемом Риженко і його сповідь у першому випуску реаліті-шоу «Джентельменський набір» можна переглянути на 35 хвилині 50 секунді програми.До теми:

Полтавка круто змінила життя, завдяки пластичній хірургії та телешоу «Операція краса»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter