Полтавців просять добровільно здати зброю

Новини
Олег Дубина2 листопада 2012 о 15:42859 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото - telegraf.dn.uaЗ метою запобігання злочинності проводиться місячник здачі зброї.
Вчора на станції Полтава стартував місячник добровільної здачі зброї. З 1 по 31 число люди, які мають вогнепальну зброю, вибухові речовини чи боєприпаси мають шанс позбутися заборонених речей без кримінальної відповідальності  для себе.

Лінійний відділ міліції на станції Полтава  Південної залізниці закликає громадян віднестися до заходу з усією відповідальністю, тому що будь-яка зброя чи вибухівка – це небезпека для будь-кого.

З усіх питань звертатись в кабінети № 301, 200 Лінійного відділу міліції.  Телефони 51-32-75, 51-34-66. Також можна звертатися у райвідділи міліції за місцем проживання.

До теми: Люди не поспішають здавати зброю через ситуацію в країні та світі

Довідка. Санкції частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольних мисливських гвинтівок), бойових припасів, вибухових речовин чи пристроїв без спеціального дозволу передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Згідно ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частиною першою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Перевезення або перенесення зброї у не зачохленому зібраному, або зарядженому стани поза межами мисливських угідь тягне за собою відповідальність за ст. 191 КУаП що карається штрафом від 17-51 гривень.

До речі, у вересні в чотирьох полтавців правоохоронці вилучили холодну зброю.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter