Міністр охорони здоров’я посварила Полтавщину за невиконання плану

Новини
Валентина Зайченко2 листопада 2012 о 18:00746 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міністр охорони здоров’я посварила Полтавщину за невиконання плану
Фото з medhron.ruНайнижчий в Україні рівень охоплення дітей першого року життя обов'язковими щепленнями - на Закарпатті, Полтавщині та Київщині.


Про це заявила віце-прем'єр-міністр - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова у вступному слові на розширеній колегії МОЗ, пише ukrinform.ua

"За рівних умов забезпеченості вакцинами окремі регіони України значно відстають щодо показників охоплення дітей обов'язковими щепленнями. Так, у Закарпатській, Полтавській та Київській областях діти першого року життя охоплені щепленнями проти туберкульозу, поліомієліту, кашлюку, дифтерії, правця значно менше, ніж у цілому по Україні. І це при тому, що потреба у вакцинах для профілактики туберкульозу та поліомієліту в поточному році забезпечена практично у межах 100 відсотків", - сказала Богатирьова.

За її словами, останнім часом ситуація із захворюваністю на окремі вакцино-керовані інфекції набула тенденції до зростання. Це пов'язано з багатьма чинниками, зокрема, з нестачею імунопрепаратів для проведення планових щеплень та недостатньою увагою з боку керівників системи охорони здоров'я на місцях до цього важливого питання.

"Серйозною проблемою залишається відсутність постійного контролю з боку управлінь охорони здоров'я за проведенням заходів з імунопрофілактики, і в першу чергу раціонального використання наявних імунобіологічних препаратів у медзакладах. Своєчасно не вирішуються питання перерозподілу наявних вакцин у регіоні між різними лікувально-профілактичним закладами. Прошу керівників галузі у регіонах якнайсерйозніше поставитися до цього питання", - наголосила Богатирьова.

До речі, нещодавно полтавські медики закликали робити щеплення від грипу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter