Як у Полтаві голосували кандидати у нардепи: Володимир Макар голосував один, але не за себе (фото)

Фото
28 жовтня 2012 о 18:101443 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як у Полтаві голосували кандидати у нардепи: Володимир Макар голосував один, але не за себе (фото)
Володимир Макар, кандидат у депутати по 145 виборчому округу, голосував на дільниці, що в Октябрському районі міста.«Коло» продовжує публікувати матеріали про те, як сьогодні голосували полтавські претенденти на депутатські крісла.
Кандидат у народні депутати по 145 виборчому округу Володимир Макар здійснював волевиявлення на ДВК №531223, що у вестибюлі ТРК «Лтава». Прийшов туди сам, членами виборчої комісії та іншими виборцями залишився непоміченим.

Лише після того, як коміся помітила навколо чоловіка журналістів і впізнала особу виборця, жіночки почали перешіптуватися між собою і вирішувати, чи підходити до нього. Однак ніхто з членів комісії цього так і не зробив.

Володимир Макар прописаний у Октябрському районі Полтави, тому сам за себе голосувати не міг. Вийшовши з кабінки для волевиявлення та вкинувши бюлетень в урну, кандидат так прокоментував свій вибір.

-  Я віддав свій голос за людину, яка не чекала, поки їй видадуть депутатський мандат. А всі ці роки, які я знаю цього чоловіка, намагався принести якусь користь усім, хто живе з ним поряд у одному місті, - говорить Володимир Макар. – Я думаю, що з огляду на ту кількість міжнародних спостерігачів, які сьогодні слідкують за ходом виборчого процесу в Україні, сам день голосування має пройти спокійно, без якихось особливих ексцесів, - вважає він.Напередодні вирішального дня Володимр Макар стверджує, що спав спокійно. Хоча відпочівати сьогодні він не збирався – планував моніторити звіти спостерігачів про хід голосування та очікувати результати екзит-полів, яким довіряє. Що ж до висловів суперників про нечесні гру під час передвиборних перегонів, відповів наступне.

-  Мої суперники багато говорили про це, але я так і не почув, що саме ми порушили. Вкажіть хоча б один конкретний випадок, напишіть скаргу, подайте заяву до суду. Але крім пафосних заяв у Інтернеті чи на телебаченні я не почув жодного конкретного звинувачення від моїх конкурентів, - прокоментував кандидат.

Також Володимир Макар назвав свою передвиборну кампанію нудною, бо не повісив по місту жодного біг-борду зі своїм обличчям та не знімав про себе фільмів, як робили це інші.

До речі, політична агітація з зображенням Володимира Макара висіла в одному з полтавських автобусів за день до голосування, хоча це заборонено законом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter