Як у Полтаві голосували кандидати у нардепи: Василь Ковальчук (фото)

Фото
28 жовтня 2012 о 17:501733 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як у Полтаві голосували кандидати у нардепи: Василь Ковальчук (фото)
Василь Ковальчук, кандидат у нардепи по округу № 144, голосував у другій половині дня, без родини.
Свій вибір Василь Григорович (у якого вкрали біг-борд) зробив на дільниці № 531146 (Полтвська гімназія №9). Зі слів кандидата у народні депутати, проголосувати раніше зі своїми рідними в нього не вийшло, так як мусив відстежувати порушників на виборчих дільницях Полтави.Василь Григорович до кабінки принципово не заходив, не дивлячись на дорікання членів комісії. Поставивши галочки на бюлетенях, кандидат зазначив, що він уже давно визначився, тому в праві не заходити до кабінки, і боятись йому нічого.

На відміну від  свого конкурента Олександра Залужного, Василь Ковальчук має сумніви щодо прозорості виборів 2012. Зі слів кандидата у народні депутати, він лише за півдня зафіксував масу порушень на дільницях. Але все одно залишається впевнений в своїй перемозі.

- Я розраховую на перемогу, не дивлячись на фальсифікації, - зазначив Василь Ковальчук. - Але українці завжди були гордим народом, і коли їх занадто ущемляли, то вони піднімали повстання. Символічні порушення могли бути (це технічна сторона чи хтось описався). І якби на цьому закінчилось, ми б мовчали. Але якщо уже на сьогодні ми зафіксували масу порушень, і якщо це буде продовжуватись, то звісно буде повстання народу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter