Об’єднана опозиція у Полтаві заявила про масові порушення під час виборчого процесу

Вибори 2012
28 жовтня 2012 о 19:50695 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Об’єднана опозиція у Полтаві заявила про масові порушення під час виборчого процесу
Сьогодні, 28 жовтня, у Полтаві відбулося включення до Всеукраїнського телемосту ВО «Батьківщини».
Керівник Полтавського обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» звітував про хід виборів на Полтавщині.

До речі, якщо партія регіонів у Полтаві заявила, що вибори проходять без масових порушень, то в опозиція щодо цього інакша думка.

-   На 16-ту годину Полтава проголосувала повільно, зазначив Валерій Головко, керівник Полтавського обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина». – Це всього 47 відсотків виборців. Ми сьогодні по Полтавській області фіксуємо масові порушення виборчого законодавства і голосування безпосередньо. Основні порушення, які відбуваються, це при голосуванні на дому. І перше, що ми помітили, це те, що замість трьох, як по закону, представників виборчих дільниць, які мають виїжджати на голосування на дому, виїздить один-два.  Ще ми помічали підвезення людей і розрахування з ними грошима. І якщо такий підвіз буде масовим, то можна робити висновок, що вибори відбуваються не демократично.

Наступне подібне включення в Полтаві очікують о 22-й.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter