У Полтаві на відкритті спортивного майданчику пройшов фестиваль Стріт Воркаут (фото)

Новини
Валентина Зайченко27 жовтня 2012 о 23:001619 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на відкритті спортивного майданчику пройшов фестиваль Стріт Воркаут (фото)
27 жовтня біля стадіону «Ворскла» пройшов фестиваль «Стрит Воркаут Полтава Фест 2012», аналогів якому ще не було у Полтавській області.


Одночасно з цим було відкрито новий, спеціально обладнаний майданчик для занять стрит воркаут.

Стрит Воркаут – це новий молодіжний рух, девіз якого – тренування де завгодно, коли завгодно і на чому завгодно. Він виховує здорову та сильну молодь.

На фестивалі про себе заявили багато полтавських команд, якы взяли участь у конкурсах у різних номінаціях, таких як фрістайл, виходи на дві руки та силові вправи, що включають у себе підтягування на перекладині з вагою 24 кг та віджимання на брусах з вагою 32 кг.

До речі, сьогодні полтавка стала чемпіонкою України з атлетик-фітнесу

Глядачів розважали не тільки спортсмени, а й музиканти. Першим на сцену вийшов полтавський реп-виконавець Same, який «розігрів» публіку та підготував всіх до виступу команди Стрит Воркаут Полтава, які допомогли у організації цього заходу.

Наступним виступав гурт Stif I Cleo, що теж читали реп. Одночасно з цим розминався Віталій Шовкопляс, легенда полтавського воркауту, що показав всім присутнім майстер-клас.Згодом був представлений номер, який, за словами ведучого, ще не бачив ніхто. Це був виступ у стилі джимбар, який зародився близько 50 років тому, і зараз є національним видом спорту у Колумбії, звідки він родом.

На закінчення фестивалю організатори пообіцяли встановити ще багато майданчиків по всьому місту. Вони сподіваються, що цей спорт буде стимулювати активну молодь до здорового образу життя.

Костянтин КОРЯГІН (фото автора)

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter