Олександр Мамай не знає, чиї гроші дарує, його підлеглі – теж

Влада
25 жовтня 2012 о 12:00989 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олександр Мамай не знає, чиї гроші дарує, його підлеглі – теж
Олександр Мамай подарунки дарує, а де беруться гроші на них - не знає.Мер Полтави Олександр Мамай не володіє інформацією, хто виділяє гроші на подарунки, які він вручає.


Понад місяць тому під час офіційного заходу у ПД «Листопад» до Дня працівників фізичної культури та спорту міський голова Олександр Мамай від свого імені передав ДЮСШ №3 з плавання (басейну «Дельфін») сертифікат на понад 2 мільйони гривень для ремонту закладу. За збігом обставин саме таку суму коштів на ремонт «Дельфіну» виділив ще навесні Кабмін.

«Коло» поцікавилось у мера про походження грошей, які він від свого імені дарував спортивній школі, аби дізнатись: 2 мільйони гривень, які він передав від себе, – це кошти міського бюджету, прояв меценатства особисто Олександра Мамая чи гроші з державного бюджету. Відповідь від Олександра Мамая надійшла наступна – він не володіє інформацією про особу, яка виділила ці гроші.

У відповіді мер Олександр Мамай радить запитати про 2 мільйони, які він дарував, у міської ради та міськвиконкому. Особисто міський голова не володіє цією інформацією.У відповіді мер Олександр Мамай радить запитати про 2 мільйони, які він дарував, у міської ради та міськвиконкому. Особисто міський голова не володіє цією інформацією.

Тоді це ж питання ми переадресували начальнику бюджетно-фінансового управління Полтавського міськвиконкому Тетяні Чумак.

-  У межах компетенції управління повідомляємо, що у міському бюджеті на 2012 рік передбачені видатки на реконструкцію будівлі ДЮСШ№3 з плавання (басейну «Дельфін») по вулиці Фрунзе, 9а в сумі 240 тисяч 800 гривень, - надішла відповідь від 22 жовтня 2012 року  на офіційний запит «Кола».

Походження грошей, які дарувалися від мера на святі спорту, у Полтавському міськвиконкомі так і не змогли пояснити.

Читайте також - Олександр Мамай розповів педагогам Полтави про розмноження

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter