Велосипеди дадуть тим полтавським листоношам, котрі намотують 8 кілометрів

Новини
Ніна Король24 жовтня 2012 о 17:31944 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Велосипеди дадуть тим полтавським листоношам, котрі намотують 8 кілометрів
«Укрпошта» закупить велосипеди листоношам на 13 мільйонів   і вже роз’яснила «Колу», як ділитимуть на Полтаву та область.

В «Укрпошті» запевняють, що до кінця 2012 року в Україні не буде піших листоношВ «Укрпошті» запевняють, що до кінця 2012 року в Україні не буде піших листонош В Українському державному підприємстві поштового зв’язку розповіли, скільки двоколісних дадуть на область, хто перший із поштарів отримає транспорт та якої марки. Скільки велосипедів із тих, які закупить «Укрпошта» надійде на Полтавщину та в Полтаву зокрема? –  Формування закупки загальної кількості велосипедів відбувалося, виходячи з потреб кожної Дирекції Укрпошти. Полтавська Дирекція подала заявку на 1200 одиниць. Половину вона вже отримала, іншу частину отримає до кінця року в обов’язковому порядку, – пише Світлана Ткаченко, керівник прес-служби «Укрпошти». – Чи вже розроблений механізм розподілу їх на місця? –  Основний критерій розподілу  велосипедів між листоношами - кілометраж. Якщо протяжність маршруту листоноші  більше 8 км. – ми забезпечуємо його велосипедом у першу чергу.  До кінця року всі листоноші «Укрпошти» будуть забезпечені велосипедами. Хоча в Полтаві про це нічого не знають, чули краєм вуха від журналістів. – Якої марки велосипеди і хто їх ремонтуватиме у разі поломки (фінансова сторона, за чий кошт  – листоноші чи пошти)? –  Виробник – Білорусія,  якість – відмінна, гарантія – 20 місяців (протягом цього періоду виробник ремонтує велосипеди у своїх сервісних центрах) – І на останок: пам’ятаєте мультик «Простоквашино» про Пєчкіна, який говорив: «Чому я раніше такий злий був? Бо в мене велосипеда не було!». Тож ми робимо наших листонош добрими :-) – відповіла письмово «Колу» Світлана Ткаченко. До теми: «Укрпошта» надсилає телетюнери полтавцям. В Україні з’явилась нова поштова марка.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter