Полтавський учасник «Х-фактора» вилетів із проекту, але не здається. Інтерв’ю

Полтавці в українських шоу
Валентина Зайченко17 жовтня 2012 о 12:392300 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський учасник «Х-фактора» вилетів із проекту, але не здається. Інтерв’ю
Ексклюзивне інтерв’ю з наймолодшим учасником шоу "Х-фактор".


Полтавець Руслан Коршунов завоював серця мільйонів глядачів, його відібрали на кастингах до тренувального табору. Але, на жаль, полтавець вилетів із проекту через прикру невдачу – забув слова своєї пісні.

Юний талант уже встиг виступити на концерті в Полтаві днями. Про себе розповів «Колу».

Руслан КоршуновРуслан Коршунов

Про хобі

Руслан  ще вчиться в школі, у 8-му класі, весь свій вільний час він проводить на репетиціях.

– Одне із найважливіших захоплень – музика. Люблю співати. Також подобається грати у футбол, баскетбол. Ще люблю природу, ліс, гриби збирати.

Займатись музикою хлопчина вирішив сам, але вибір допомогла зробити мама Руслана.

– Я почав співати десь у 6 років, біля телевізора. Мама помітила це і відвела до музичної школи. Я виступав на дуже багатьох конкурсах, були й перемоги, були й поразки… Але більше перемог, ніж поразок. Мій перший конкурс проходив у музичній школі і називався «Співучі фантазії». Я сидів, слухав, коли оголошували перше місце, друге, третє…  думав, що про мене забули, коли раптом кажуть, що я отримав Гран-прі. Це було незабутнє відчуття!

Як змінилось життя після шоу

– Мене почали пізнавати, фотографуватися зі мною, просити автографи… У кращий бік змінилося життя. Але, звісно, я почав більше працювати, збираюся брати участь у «Х-факторі» он-лайн…

Але хлопчина ще навчається у школі. Його вітали вчителі, що побував там, підтримували. Схвально ставляться до захоплення Руслана музикою і співом. Через своє хобі і участь у конкурсах школяреві іноді доводиться пропускати уроки.

Про закулісся шоу

– На «Х-факторі» було класно, мені сподобалася сама команда. Там всі до нас гарно ставились. Вони вважають, що ти – Людина, тебе помітили, у тебе є талант. Кажучи про учасників, то за цей період часу я встиг налагодити майже з усіма гарні стосунки, з багатьма товаришую.

Далі Руслан Коршунов хоче вивчати музику в університеті, є ще одне бажання – вчитись на театральному факультеті – одне із двох.

Чому забув слова

– Справа у хвилюванні. Але ще одним фактором стало те, що на проекті було дуже багато учасників, і ми поїхали до табору тільки о третій годині ночі. А за півтори – дві години ми повинні повністю вивчити пісню, влитися в це все. Ну, а  я прийшов, хотів взяти одну пісню, але мені сказали, що ця вже зайнята. Довелося вибрати іншу. Для всіх був один список.

Та школяр не здається, адже цей телепроект дуже припав йому до душі.

– У мене є одна ідея… Я буду брати участь у «Х-фактор» он-лайн, вже виставляю відео, дуже хочу потрапити до прямого ефіру. Сподіваюся, що за мене проголосують.

Про плани на майбутнє

Поки що брати участь в інших конкурсах Руслан не збирається.

– Лише виступати. Я вже змагався у більшості конкурсів під час мого «кар’єрного зростання».

У Полтаві нещодавно проводили розважальну програму для дітей, де участь брав і Руслан.

Довідка «Кола»:

Найважливіші досягнення  Руслана у конкурсах «Пісенний край», «Шукаємо таланти» та «На хвилях Євпаторії». На прослуховуваннях до «Х-фактора» Руслан виконав композицію Whitney Houston «I Have Nothing». Він здивував суддівський склад своїм голосом та діапазоном, отримав 3 «так» від суддів. Спочатку хлопця не брали у проект, адже йому 13, а за умовами має бути 14. Та для полтавця зробили виняток.

Костянтин КОРЯГІН (фото автора)

До теми: У Полтаві на КВН замість Кензова заспівала інша зірка Х-Фактору (фото)

Всі полтавці вилетіли з тренувального табору «Х-фактора»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter