За спалювання сухого листя українців хочуть штрафувати на 1300 грн

Новини
Валентина Зайченко9 жовтня 2012 о 16:16923 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з beslan.ruНардепи запропонували Верховній Раді збільшити штрафи за спалювання опалого листя у декілька разів
- зі 170-340 грн до 1360 для фізичних осіб та 1700 для підприємців та посадових осіб. За підпали сухої рослинності пропонують навіть саджати за ґрати.


Згідно з документом, запропонованим Юрієм Кармазіним, за повторне порушення протягом року штраф зросте до 3400-8500 грн, пише ТСН.

Як відомо, вдихання диму від спалювання опалого листя і залишків рослинності може завдати негативні наслідки здоров'ю людей. Адже навесні і влітку листя дерев не тільки очищають повітря і збагачують його киснем, але й накопичують пил і шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами.

У разі спалювання листя, забруднюючі речовини потрапляють в атмосферу у вигляді продуктів згоряння. Особливо небезпечним є спалювання на присадибних ділянках рослин, які були оброблені хімічними речовинами.

Крім того, спалювання рослинності не тільки завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людей, але і може перерости в неконтрольовані пожежі.

Законопроектом також пропонується карати громадян за знищення лісу, стерні чи інших сухих дикоростучих трав на площі понад гектар на суму від 17 до 51 тисяч гривень, або обмежувати волю на строк від двох до п'яти років.

До теми: Українських водіїв хоче штрафувати ще одна інспекція

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter