Що одному не під силу, те легко зробити колективом

Ситуація
5 жовтня 2012 о 12:45788 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Що одному не під силу, те легко зробити колективом
29 серпня у Полтаві на зупинці «Театральна» (колишня «Будинок побуту») сталася пожежа – згорів нещодавно відкритий продуктовий маркет «Віват Провінція».


Причиною пожежі стало коротке замикання. Та не варто засмучуватись, адже роботу маркету, який швидко став для багатьох із нас незамінним, знову відновлено!Недарма кажуть, що одному не під силу, те легко зробити колективом, бо саме завдяки дружній та оперативній роботі персоналу, щирій підтримці та теплим відгукам улюблених відвідувачів ми знову можемо насолоджуватися продукцією мережі магазинів «Віват Провінція». Яка, до речі, має власний ковбасний цех та пивоварню, чиї вироби швидко знайшли своє місце на столах поціновувачів смачних та якісних товарів. Також варто відзначити, що над відновленням магазину працювали всі співробітники підприємства: продавці, бухгалтери, прибиральники, технологи, не цуралися роботи й самі власники.

Таким чином, 19 вересня, всього через три тижні після пожежі, продуктовий маркет «Віват Провінція» вдруге урочисто відзначив своє відкриття з різноманітними заходами: дегустаціями, акціями та подарунками. Але результат праці колективу було оцінено ще вище. Крім швидкої відбудови магазину, його власника Максима Венгровського обрали «Підприємцем року-2012». За словами самого Максима, це вдалося йому лише завдяки його справді згуртованій команді, члени якої в будь-якій ситуації віддано  працюють над спільною справою, як велика дружня родина!

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®