Полтавщині та лубенським молочникам – 75 років

Новини
5 жовтня 2012 о 12:55708 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавщині та лубенським молочникам – 75 років
28 вересня лубенці святкували 75-ту річницю з дня заснування ТОВ «Лубенський молочний завод».


Підбити підсумки пройденого шляху та привітати підприємство приїхав голова Полтавської обласної держадміністрації Олександр Удовіченко.

На прес-конференції, що передувала святковому концерту, він дуже позитивно оцінив роботу підприємства, сказав, що підприємство за останній рік дуже додало темпів у своїй роботі, і високо оцінив майбутні перспективи розвитку заводу.До речі, Полтавська область цього року теж святкує своє 75-річчя. Як влучно відмітив генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимир Дорош, «Полтавщина – територія успіху», тож попереду у лубенського молокозаводу ще чимало успішних десятиліть.

На урочистому вечорі було сказано ще багато добрих слів про підприємство. Виступали лубенський міський голова  Грицаєнко О.П., голова Лубенської районної держадміністрації  Віктор Миколайович Олексієнко та голова Лубенської районної ради Олексій Іванович Дядечко.Увагою і грошовими преміями вшанували ветеранів підприємства, що віддали праці на молокозаводі велику частину життя, постачальників молока-сировини та дилерів. Пенсіонери, що вклали у будівництво та розвиток підприємства все життя, отримали подарунки. Кожен отримав слова вдячності та оплески.

Протягом усього вечора глядачів розважав камерний оркестр «Академія» Львівської національної музичної академії ім. Миколи Віталійовича Лисенка. Чудова музика, віртуозне виконання та неповторна харизма соліста оркестру Назарія Пилатюка створили в залі атмосферу єдності та позитиву. Неодноразово музиканти чули вигуки «браво», а Назарія Пилатюка навіть викликали на біс.

Заслужений артист України Іван Красовський зачарував  представниць прекрасної статі гумором та галантністю, а всіх загалом – чудовим виконанням пісень: українських і російських,  веселих і сумних, минулих років і сучасних.

А потім був фуршет і святковий фейерверк. Люди обіймались і обговорювали свято. Всі були єдині в тому: для них ще ніхто ніколи не робив нічого подібного. А генеральний директор молокозаводу Володимир Дорош, завдяки якому люди на підприємстві відчули турботу і вдячність за свою працю, співав для них чудові, натхненні пісні. І всі знали: ще багато років Лубни будуть асоціюватися в людей з якісними, натуральними молочними продуктами торгової марки «Гармонія».

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®