ДАІ сварить перевізників Полтави за вигляд їх автобусів та водіїв (фото)

Ситуація
5 жовтня 2012 о 17:231098 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ДАІ сварить перевізників Полтави за вигляд їх автобусів та водіїв (фото)
ДАІ області невдоволена станом автобусів, які перевозять пасажирів у Полтаві.Транспортні засоби полтавських перевізників залишають бажати кращого – вважає керівництво ДАІ області.
Крім поганого технічного стану, вони лякають пасажирів своїм зовнішнім виглядом та невихованими водіями.

Під час брифінгу Ігор Палієнко, заступник  начальника ДАІ області, навів конкретні приклади.

-   Їде автобус «Ава-Експресс» чи «Автомир». Двері вигнили, плафони зняті, сидіння порізані. Як тут не травмуватись пасажирам? Дехто з перевізників познімав з автобусів зовнішню рекламу, ті курсують містом ще й з обдертими боками та салонами. До того ж, вражає культура поведінки водіїв. Вони грубо відповідають пасажирам та переходять на нецензурну лайку, - говорить Ігор Володимирович.Через неналежний технічний стан автобусів та численні порушення з боку водіїв обласна ДАІ здійснила 5 подань на позбавлення полтавських перевізників ліцензій. Іншим роботодавцям інспектори ДАІ радять провести профілактичні бесіди зі своїми підлеглими, аби не втрачати свій бізнес.