Я-Репортер. У Полтаві джипи паркуються на газонах (фото)

Фото
Валентина Зайченко1 жовтня 2012 о 12:331480 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Я-Репортер. У Полтаві джипи паркуються на газонах (фото)
Як мешканці "дбають" про озелення, або у Полтаві з'явився свій "Стас Карпов"

До редакції "Коло" надійшов лист від мешканців будинку у центрі міста. Вони обурюються тим, що їх двір і газони перетворились на парковку. Текст листа нижче:

"У дворі будинку за адресою вул. Чорновола, 2б нерідко спостерігається "парк автомобільного періоду". Водії одне одному створюють перешкоди і давно перетворили двір цього будинку на автостоянку. Дехто намагається вирішити проблему зручного паркування у дуже оригінальний спосіб. Минулими вихідними власник шикарної Infiniti FX35 дбайливо попіклувався про свою "крихітку", і обрав для неї окреме місце. До речі, марка, модель і колір авто точнісінько як у героя телесеріалу "Глухар" підполковника міліції Стаса Карпова. Так що в Полтаві тепер є свій Карпов. Земля його, повітря його! Захоче - запаркує!" До теми: Полтавський експеримент: Як швидше пересуватися містом – велосипед, автомобіль чи пішки? Олександр Іваніна. Купіть велосипед – станьте мобільними без шкоди навколишньому середовищу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter