Олена Сокирко з Полтави через поразку на "Х-Факторі" стала популярнішою за його переможця (відео)

Дозвілля
Надія Труш19 вересня 2012 о 15:033332 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олена Сокирко з Полтави через поразку на "Х-Факторі" стала популярнішою за його переможця (відео)
Олена Сокирко з Полтави, яка брала участь у минулорічному відборі в шоу «Х-Фактор», попри те, що не потрапила в шоу –  популярна саме завдяки участі в ньому.


Олена Сокирко з ведучою Оксаною МарченкоОлена Сокирко з ведучою Оксаною Марченко

Відео з виступом дівчини дуже популярне у Інтернеті. За популярністю Олена обійшла навіть переможця "Х-Фактору" Віктора Романченка: переглядів відео її виступу - 3 мільйони 800 тисяч, тоді як у Романченка - 3 мільйони 600 тисяч. За кількістю переглядів відео  "наздоганяє" Олега Кензова (друге місце у шоу) - його виступ переглянуло 5 мільйонів користувачів.

«Коло» поцікавилося у Олени, чи змінила участь у співочому шоу її життя.

Коли впізнавали на вулицях – говорила «це не я, ви мене з кимось сплутали».

- Я зараз живу в Києві, - розповідає Олена. – У столиці я більш популярна, аніж у рідній Полтаві. У Києві мене впізнають на вулицях, підходять, запитують автограф, фотографуються на згадку. Спочатку я говорила, що, мовляв, мене з кимось сплутали. Але згодом, коли мене все більш почали впізнавати, звісно, говорила: так це я, та Лєна Сокирко, яка співала пісню Йолки на «Х-Факторі». В принципі, приємно відчувати себе популярною. Але мені не дуже подобається, що мене сприймають просто як пародистку Йолки.До столиці Олена переїхала два місяці тому, каже, тут більше можливостей та шансів себе реалізувати. Зізнається, участь у шоу подарувала їй популярність, яка може допомогти знайти роботу, чим дівчина й займається нині.

Через «Х-Фактор» звільнилася з роботи й поїхала з Полтави

- Кілька київських клубів запропонували мені виступати у них, в якості пародисти, або щось співати, пропонували працювати аніматором, - каже Олена. – Але відмовляюся. За освітою я економіст, тож роботу хочу знайти за фахом. Знаєте, у Полтаві в моєму житті було більше мінусів, а у Києві більше плюсів. Наприклад, у Полтаві я була відома лише як пародиста  Йолки, через це довелося навіть з роботи звільнитися. Тому вирішила переїхати у Київ, бо хочу досягти більшого в житті. Крім співу, мені ще цікавий дизайн та моделювання одягу. Можливо, коли знайду роботу, знову братиму участь у кастингах, займатимусь реалізацією себе як співачки.Перехожі у Києві називають Олену «дівчиною Олега Кензова»

- Я товаришую з багатьма відомими людьми, наприклад, з Олегом Кензовим, групою «Фреш», з дівчиною з групи «Голівуд», - каже Олена. – Буває, йдемо з Кензовим вулицею у Києві, просто гуляємо, а до нас підходять й питають, чи це правда, що я нова дівчина Кензова. Але я не його дівчина, ми просто друзі.

Зараз  Олену, яка стала зіркою Інтернету, відомі українські телеканали запрошують взяти участь у програмах.

- Через 3 тижні мене можна буде побачити на телеканалі СТБ, в програмі «Все буде добре» (розважальне сімейне шоу, в якому дають поради, як змінити своє життя на краще – прим. «Кола»). – поділилася Олена.

Олена Сокирко: сукня – це була моя помилка на «Х-Факторі»

Згадуючи кастинг, Олена аналізує свої помилки. Каже, до шоу серйозно не ставилася. Спробувати свої сили в ньому запропонував друг.

- Уявляєте, у Харкові було три тисячі учасників! – вигукує Олена. – Я не розраховувала на особливі шанси, спробувати себе в шоу запропонував друг-діджей, в якого того дня був виступ у Харкові, заодно запропонував сходити на кастинг. Потім мені зателефонували й сказали, що я у сотні кращих! Не могла в це повірити, постійно перепитувала, чи це правда.

При цьому дівчина самокритично ставиться до себе.

- Знаєте, моя помилка була в тому, що я всю увагу акцентувала на сукню, готувала її, тоді як вокал трішки «запустила», – каже дівчина. – Сукня, в якій я хотіла бути схожою на Йолку, стала моїм мінусом. Взагалі для виступу на кастингу я готувала чотири пісні, різних виконавців. Пісню Йолки «Прованс» готувала всього 3 дні, мабуть, це й підвело мене. Мої друзі кажуть, що в подібних шоу треба виступити дуже добре або кумедно. Я потрапила в останню категорію, й мені це не дуже подобається.

Олена Сокирко не має вокальної освіти, однак співами займалася самостійно ще з дитинства. Каже, захоплення музикою передалося від батька, який теж любив співати. 10 років тому дівчина навіть співала у одній із полтавських груп.

Також читайте:

65-річний полтавець Микола Троян отримав чотири "Так" на "Х-Факторі" (відео)

На Х-Факторі виступив брат полтавця Кензова, якого не впізнав сам артист (відео)

Через хлопчика з Полтавщини судді "Х-Фактора"  порушили правило шоу (відео)