У Полтаві мітингуватимуть за повернення до шкільної програми роману «Молода гвардія»

Новини
11 вересня 2012 о 15:03749 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві мітингуватимуть за повернення до шкільної програми роману «Молода гвардія»
13 вересня у Полтаві та по всій Україні пікетуватимуть комсомольці.


Фото зі сайту bookbox.com.uaФото зі сайту bookbox.com.ua

Мітингувальники вимагатимуть повернення до шкільної програми роману Олександра Фадєєва «Молода гвардія».

До речі, днями у Полтаві захищали телеканал та ледь не побилися через прапор- У Полтаві 13 вересня також відбудеться такий мітинг, - повідомив Андрій Георгіївський, І-й секретар Полтавського міського комітету КПУ. –  Проводитиме його біля будівлі Полтавської облдержадміністрації. Та з часом проведення ми ще не визначились. Сподіваємося, що на мітинг прийдуть не лише наші партійці. Зокрема, мають бути представники «Союзу Радянських офіцерів».

Коли точно цей твір прибрали зі шкільної програми у Полтавському міському комітеті КПУ не знають. При цьому стверджують, що було це за часів незалежності України.

Зараз же для комуністів настав найбільш зручний період для проведення мітингу щодо повернення роману до вивчення у школах. Хоча самі партійці зазначають, що вони і раніше виносили це питання на обговорення.

Довідка «Коло»: Проведенням акцій протесту (щодо повернення  «Молодої гвардії» до вивчення у школах) комсомольці хочуть привернути увагу до питання патріотичного виховання молоді, яка має знати своїх героїв і брати з них приклад.

До теми - Топ-5 найдраматичніших мітингів біля облдержадміністрації у Полтаві

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter