Сергій Свистун про матч Ворскла-Дніпро (+фоторепортаж з гри)

Спорт
4 вересня 2012 о 17:45847 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сергій Свистун про матч Ворскла-Дніпро (+фоторепортаж з гри)
Сергій Свистун - в.о. головного тренера ВорсклиПісляматчева прес-конференція  тренера  полтавськоъ команди Cергія Свистуна


Нагадаємо, полтавська Ворскла здобула бойову нічию у матчі з дніпропетровським Дніпром.

Сергій Свистун, в.о. головного тренера ФК "Ворскла":

- Прохання до хлопців було таке: вийти і грати з такою самовіддачею, яка була у Києві та в Луганську. Хоча ми очікували що після таких двох матчів емоцыйно дуже важко буде. Якщо казати честно, то ми сьогодні придбали очко. Вдячний хлопцям за те що вони змогли зібратися у кінці і грали до останньої хвилини. Дякую їм за це.

Що з командою було у першому таймі?

Я перед цим відповів. Справа в психології. Дві таких гри, які ми провели через "не можу" відібрали в нас дуже багато емоцій, нервів, енергії.Ми намагалися підвести, але... будемо розбиратися.

А що ж сталося в перерві, що команда заграла зовсім по іншому? Про що ви говорили з командою?

Хлопцям багато казати не треба. Я попросив і звернув увагу на те що класом Дніпро сильніший, єдине чим ми могли взяти – це класом та самовіддачею. Ще раз дякую хлопцям за те що вони прислухались і з останніх сил дотиснули все ж таки Дніпро.

Чому немає Курілова?

Курілов отримав травму, я боюся що дуже серйозну. Це травма коліна. Курілов почав з великою самовіддачею працювати на тренуваннях, але м'язи ще не зовсім готові. Мабуть це від перевтоми. В понеділок їдемо робити рентген.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter