За незаконну рекламу полтавські підприємці відтепер платитимуть 850 гривень штрафу

Новини
Надія Труш25 липня 2012 о 14:411303 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 За незаконну рекламу полтавські підприємці відтепер платитимуть 850 гривень штрафу
У Полтаві в під'їздах будинків встановлюють нові дошки оголошень. 


Таких дошок оголошень планують встановити у Полтаві до 10 тисячТаких дошок оголошень планують встановити у Полтаві до 10 тисяч

Представники ТОВ «Візуальні технології С», якому належать дошки, попереджають: за незаконну, самовільну рекламу – штраф.

Однак стягувати штраф товариство не буде - воно лише попереджає та просить розміщувати рекламні оголошення законно.

Штраф за незаконну рекламу - 850 гривень

- Наші представники лише попереджають, розклеюють попереджувальні оголошення про штрафи, - зауважив Роман Мірошниченко, директор «Візуальних технологій С». – А штраф (він складає 850 гривень) стягує інша організація, з якою ми співпрацюємо: інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Стягнення штрафу можливе лише після відповідного рішення суду.

До речі, площа, на якій полтавським рекламодавцям пропонують розміщувати рекламу називається «доска оголошень», замість "дошка оголошень".  Попри помилку власники сподіваються на популярність такого методу розміщення реклами.

У місті уже встановили 900 дошок оголошень. Та їх власники скаржаться: дошки зривають. На такому «полі для реклами» безоплатно подати оголошення можуть жителі будинків, у під'їздах яких будуть розміщуватися дошки. Адже 10% місця на кожній дошці належить ЖЕО №2: для повідомлень про відключення води, ремонтні роботи; приватних оголошень  купівлі-продажу побутових речей тощо. До речі, наступні партії так званих дошок для оголошень уже будуть без помилок, запевняють власники.

Як працює єдина у Полтаві ЖЕО №2: список потрібних адрес та телефонів.

Також читайте:

Рекламу, що обурила полтавців, уже зняли

Я-репортер. Реклама гамбургерів по-полтавськи

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter