4 липня судові експерти України відзначають своє професійне свято

Новини
Валентина Зайченко4 липня 2012 о 11:48827 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з orgpoisk.ru4 липня в Україні традиційно відзначається День судового експерта.


За даними Міністерства юстиції, яке, відповідно до законодавства, організовує експертне забезпечення правосуддя, присвоює кваліфікацію судових експертів та координує діяльність міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з питань розвитку судової експертизи, на сьогодні в Україні здійснюють висококваліфіковану діяльність близько 10 000 судових експертів.

Зокрема, у системі Міністерства юстиції судово-експертну діяльність здійснюють 8 спеціалізованих установ, у тому числі, єдиний у країні Науково – дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Крім того, експертні служби та установи функціонують в системі міністерств внутрішніх справ, охорони здоров’я, оборони, Служби безпеки та Державної прикордонної служби.

Щороку лише експертними установами Мін’юсту проводиться близько сотні тисяч експертиз, як на замовлення громадян, так правоохоронних органів, пише briz.if.ua

Як відомо, професійне свято День судового експерта було встановлено в Україні у червні 2009 року Указом Президента. Відзначається щорічно 4 липня.

До теми: У Полтаві Міністр юстиції Лавринович зізнався, що програє несправжнім юристам

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter