У Полтаві в центрі міста проходить виставка під відкритим небом

Фото
Надія Труш30 червня 2012 о 15:03936 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві в центрі міста проходить виставка під відкритим небом
У Полтаві влаштували виставку під відкритим небом.


Виставка, присвячена визвольній боротьбі, проходить у Полтаві уже вдруге.Виставка, присвячена визвольній боротьбі, проходить у Полтаві уже вдруге.

Для полтавців на Театральній площі влаштували виставку, з нагоди Акту відновлення Української Держави та 105 річниці від Дня народження Романа Шухевича.

На виставці, присвяченій визвольній боротьбі, перехожим розповідають про патріотичну літературу та роздають безкоштовну літературу, газети.

Деякі полтавці зацікавлено підходять до стендів, роздивляються, задають запитання. Однак в більшості полтавці просто оминають стенди, йдучи у своїх справах. Організатори спершу обіцяли здивувати полтавців патріотичними піснями, які можна було послухати біля стендів. Однак акція-виставка проходить без пісень. Натомість організатори кажуть, що можна переглянути рідкісні історичні фото, зображені на стендах.

Виставка діятиме до 17 години. Організатори: "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", ГО «Українська справа».Також читайте:

У Полтаві знову протестували проти мовного законопроекту - фоторепортаж

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter