У Полтаві оштрафували водіїв, які не пропустили швидку та автомобіль ДАІ

Новини
27 червня 2012 о 17:521383 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві оштрафували водіїв, які не пропустили швидку та автомобіль ДАІ
В обласному центрі за дві години оштрафували 6 водіїв, які не пропустили швидку та автомобілі ДАІ.


Такі порушення зафіксували під час практичних навчань, які проводили за участі службових автомобілів ДАІ та швидкої. Під час такого рейду перевіряли, чи пропускають полтавські водії швидку та автомобілі ДАІ, що їдуть зі звуковими сигналами та маячками.

Нагадуємо, що у Полтаві двічі на тиждень штрафують водіїв-нелегалів

- Керівництво Державтоінспекції області впевнене, що саме такі рейди дадуть позивні результати і водії, згодом, стануть ввічливішими та чуйними до чужої біди, - повідомила Наталія Варченко, керівник прес-служби ДАІ у Полтавській області.

Для участі в рейді залучили автомобіль швидкої медичної допомоги та 12 екіпажів Державтоінспекції. Їхній рух почався з вулиці Половка. Їхали транспортні засоби зі спеціальним проблисковим маячком. Не проїхавши і декілька кілометрів, на їхньому шляху почали з’являтися водії, які продовжували рух перед службовими автомобілями. І таких водіїв на маршруті руху по вулицях Половка – М. Бірюзова - Жовтнева – Сінна – Фрунзе нарахувалось близько 30.

Шістьох з них, які грубо порушували ПДР і не надавали переваги в русі кареті швидкої допомоги та патрульним автомобілям ДАІ, притягли до адміністративної відповідальності. За дане порушення передбачений штраф від 510 до 680 гривень (стаття 122 частиною 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.). З іншими правопорушниками працівники міліції проводили профілактичні бесіди.

До теми - У Полтаві борються з водіями, які не відчиняють усіх дверей пасажирам

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter