Публікація в «Коло» частково поновила права полтавців з інвалідністю

Новини
27 червня 2012 о 18:08675 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото advocat-cons.infoПрокуратура міста після статті в "Коло" перевірила державні установи Полтави на їх доступність для людей з обмеженими можливостями.


За результатами перевірки служба підготувала низку документів прокурорського реагування: 2 подання, 2 приписи і 8 протестів. Ці заходи вплинули на порушників закону.

- На центральному вході до театру імені Гоголя, на пандусі та вбиральні для людей з обмеженими можливостями, на першому поверсі глядацької частини  приміщення встановили кнопку для виклику працівників закладу, у 2-ій міській лікарні поріг набили похилими рейками, а пандус облаштували поручнями. 4-та лікарня розмістила візуальну інформацію для осіб з обмеженими фізичними можливостями. У аптеці №2 по вулиці 23 Вересня встановили кнопку для виклику фармацевта. На інших об’єктах також вживають заходи щодо усунення існуючих порушень, - прозвітував під час прес-конференції Андрій Стойка.

Звіт прокурора перериває запитання від іншого журналіста:

- А в прокуратуру міста як інвалід може потрапити? Ліфту немає, пандусів теж. Ви перевіряєте інших, а самі? - поцікавився чоловік.

- Ми звернемо увагу на те, що ви сказали. Поки що скарги не виникали. Я хочу сказати, що особисто можу вийти на вулицю до будь-кого з громадян та провести прийом на вулиці, - відреагував Андрій Стойка.

До теми:

Прокуратура відкрила проти комунального підприємства Полтави кримінальну справу

Новий прокурор Полтави готується до зустрічі з депутатами та мером Олександром Мамаєм

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter