До річниці Полтавської битви відбувся концерт (фоторепортаж)

Дозвілля
27 червня 2012 о 22:55820 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До річниці Полтавської битви відбувся концерт (фоторепортаж)
Народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Яківчанські витівки"Нагадаємо, що сьогодні, 27 червня, полтавці та гості міста святкують річницю визначної історичної події.


З повагою до пам'яті загиблих у Полтавській битві відзначають 303-річницю Полтавської битви. Впродовж усього дня з 12.00 до 20.00 на території музею проводилися різноманітні заходи: містечко майстрів та концерт. Загальним гаслом цьогорічного святкування стала  приказка "Час лікує рани".

У концерті взяли участь майстри українського фольклору - фольклорно-етнографічний ансамбль "Яківчанські витівки", які жваво співали пісень та заводили публіку до танцю. А також народний самодіяльний ансамбль скрипалів "Академ", які представили програму "Музика XVIII століття".

Впродовж декількох годин відбувалася почесна варта біля Ротонди вшанування пам'яті загиблих у Полтавській битві. Зміна вартових відбувалася кожні 15 хвилин під супровід ударів дзвону на Ротонді. Роль вартових виконали хлопці - шведський, російський воїн та український гетьман.Також, у рамках програми, відбувся історико-пізнавальний конкурс "Україна - Швеція - Росія на перехресті століть".

До теми: Містом тепер їздить екскурсійний автобус, у якому пригощають галушками.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter