Провідники мають право вимагати з батьків оригінал свідоцтва їхньої дитини

Новини
25 червня 2012 о 16:45797 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Провідники мають право вимагати з батьків оригінал свідоцтва їхньої дитини
Аби спокійно проїхатись потягом з дитиною віком до 14 років, краще не забути оригінал свідоцтва про її народження.


Фото з сайту mediacorn.infoФото з сайту mediacorn.info

Про такий  пункт правил перевезень  сьогодні, 25 червня, нагадали на офіційному сайті Укрзалізниці. Адже нещодавно всеукраїнські ЗМІ опублікували інформацію про те, як провідниця висадила маму з дитиною, через відсутність оригіналу документа.

Нагадуємо, що полтавці, придбавши квиток на Hyundai, можуть потрапити на фінал Євро-2012

- Ці Правила перевезень неодноразово зазнавали змін, - повідомили у прес-центрі  Укрзалізниці. - Норму про обов’язковість наявності саме оригіналу документа для підтвердження віку дитини ввели з 22 липня 2011 року. Провідник повинен перевірити наявність оригіналу документа, який підтверджує вік дитини, найперше при посадці пасажирів у поїзд.

Придбати ж дитячий квиток, згідно цих правил, можна і на підставі копії документа, що підтверджує вік дитини.

Довідка «Коло»: також у «Правилах перевезнь пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», йдеться ,що діти до 6  років перевозяться безкоштовно. Але якщо пасажир перевозить двох і більше дітей, то право безкоштовного проїзду має лише один, а для решти необхідно придбати квитки, на який  діє знижка 75% вартості квитка дорослого пасажира.

Д о теми:

- У Полтаві фани з Німеччини оцінили українські потяги та роботу міліціонерів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter