Екс-мер Полтави привітав з днем молоді у соцмережі сумнівною цитатою, діючий мер - на сайті натякав на труднощі

Новини
Таня Цирульник25 червня 2012 о 13:051332 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Екс-мер Полтави привітав з днем молоді у соцмережі сумнівною цитатою, діючий мер - на сайті натякав на труднощі
Андрій Матковський, екс-мер Полтави, у день молоді привітав полтавців цитатою з народної творчості із неоднозначним змістом.
Андрій Матковський з молоддю. Фото з matkovskiy.livejournal.comАндрій Матковський з молоддю. Фото з matkovskiy.livejournal.com Своє привітання колишній очільник Полтави виставив на сторінці у «Facebook». – Темрява – друг молоді...  Доти, доки у людей кохання буде на першому плані порівняно з багатством та побутовими проблемами, вони залишаться молодими. Бажаю вам більше радості у житті та завжди залишатися молодими! – написав Андрій Матковський. Олександр Мамай, чинний мер Полтави, у своєму привітанні був більш офіційним.  У повідомленні, яке з'явилося на сайті міської ради, про кохання ні слова, натомість, багато - про труднощі та досягнення результатів. Олександр Мамай, мер, з випускниками. Фото з сайту kolo.poltava.uaОлександр Мамай, мер, з випускниками. Фото з сайту kolo.poltava.ua – Енергія і впевненість у власних силах, цілеспрямованість і наполегливість – саме ці риси пов’язані з молодістю. Вона розкриває все багатство людської душі, дає наснагу і віру в те, що життя можна змінити – не лише для себе, а й для інших. Бажаю вам завжди зберігати у серцях прагнення до вершин і обов'язково їх здобути. Хай будуть з вами вірні друзі, які допоможуть здолати будь-які труднощі! – йдеться у привітанні Олександра Мамая. До теми:  У Полтаві до дня молоді влаштували пішохідний квест. Парад колясок у Полтаві.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter