Три райони Полтави не витримали випробувань водоканалу

Новини
21 червня 2012 о 16:281260 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Три райони Полтави не витримали випробувань водоканалу
Сьогодні, 21 червня, до «Полтававодоканал» надійшла чимала кількість звернень від жителів міста щодо протікання люків.


Фото з сайту ul.aif.ruФото з сайту ul.aif.ru

Усувати проблему за вказаними адресами виїхали робітники підприємства. Журналіст «Коло» з’ясовувала причину виниклої ситуації.

Як повідомили у КП «Водоканал», звернення надходили, зокрема, від  жителі «Червоного Шляху», «Яківців» та «Юрівки». Вода почала витікати з люків після випробувань трубопроводу комунальниками.

- Просто наші працівники проводили гідравлічні випробовування трубопроводів, - пояснює Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал». – Тобто йде підготовка труб до осінньо-зимового періоду. Оскільки в літню пору це робити краще за все, ніж коли холодно. У результаті з деяких люків міста і почала витікати вода. Наші бригади працювали навіть вночі, щоб усунути виниклу проблему.

До речі, у Полтаві проблема з люками буває різносторонньою. Їх часто викрадають і заробляють на цьому гроші. А це потім може призвести до травмування

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter