Полтавці не пошкодували на хабарі 61 тисячу гривень

Новини
Ольга Правденко20 червня 2012 о 11:40452 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці не пошкодували на хабарі 61 тисячу гривень
Середня сума отриманого однією особою хабара на Полтавщині – 2650 гривень.

На прес-конференції міліціонери озвучили суму хабарів за 2012 рікНа прес-конференції міліціонери озвучили суму хабарів за 2012 рік А взагалі в міліції кажуть, що суми тут різняться, все залежить від сфери діяльності.

Приміром, загальна задокументована цьогоріч сума хабарів становить майже 61 тисячу гривень.

– Наприклад, у ВНЗ вдалося задокументувати хабар у розмірі 200 – 300 гривень від групи студентів, – підкреслив Дмитро Пасєка, начальник управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області.

Така боротьба з корупцією та хабарництвом, яка зараз йде в області, не влаштовує Едуарда Федосова, генерал-майора міліції, начальника УМВС України в Полтавській області. За цей рік на Полтавщині викрито лише 23 факти хабарництва. При цьому до суду направлено тільки 8 кримінальних справ. А от щодо корупції, то з початку 2012 року складено 12 матеріалів.

Цього недостатньо. Тому тут ситуацію потрібно виправляти. У разі не виправлення будемо міняти керівний склад, – каже Едуард Федосов. – Вимоги в мене до керівників дуже жорсткі, особливо щодо корупції та хабарництва.

За хабарі в Полтаві "прославився" не один чиновник.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter